Clarins skin illusion

42.80

Fondacioni novator i serumit kombinon rrjedhshmërinë e vajrave të pastër bimorë me sasinë e përsosur të pigmenteve për veshje me frymëmarrje dhe ndriçim.Ofron mbulim të ndërtueshëm për të fshehur papërsosmëritë dhe madje edhe ngjyrën e lëkurës me një ndjesi të lëmuar dhe të zhveshur.

 

  • Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
  • Tekstura: e lëngshme Përdorimi:
  • Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të lagur.

 

        Nuancat : 107, 108.5, 110, 112

 

Përfitimet

  • Mbulim i ndertueshem
  • Ndjenja e lëkurës së zhveshur
  • Finiturë e lëmuar, me shkëlqim
  • Të veshur gjatë Hidraton,
  • Zbut dhe rrit shkëlqimin
  • Kompleksi kundër ndotjes me bazë bimore të Clarins ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm

Produkte të ngjashme