Clarins Double Serum

108.20

Serumi më i shitur kundër plakjes së Clarins. Dy serume të mbushura me energji në një!

Formuluar me 21 ekstrakte të fuqishme bimore – duke përfshirë shafranin e Indisë që sfidon moshën – për të dukshëm të fortë, të butë dhe për të rritur shkëlqimin në vetëm 7 ditë.

 

 • Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
 • Tekstura: e lëngshme
 • Përdorimi: Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe qafë të pastër, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përfitimet

 • Forcon dukshëm dhe redukton rrudhat
 • Zbut dhe hidraton
 • Rigjallëron shkëlqimin
 • Minimizon dukshëm poret
 • I përshtatshëm për të gjitha moshat, etnitë dhe llojet e lëkurës

 

Rezultatet

Pas 7 ditësh :

 • 88%  Lëkurë dukshëm më e lëmuar
 • 83%  Lëkurë më rrezatuese
 • 74%  Lëkurë dukshëm më e forte

Pas 4 javësh:

 • 91%  Lëkurë dukshëm më e lëmuar
 • 87%  Lëkurë më rrezatuese
 • 81%  Lëkurë dukshëm më e fortë

Produkte të ngjashme