Clarins Total Eye Lift

75.00

Një krem i vlerësuar me çmime, natyralisht i fuqishëm, gjithëpërfshirës, kundër plakjes së syve që synon rrudhat, këmbët e sorrës, rrathët e zinj dhe ënjtjet për një liftim të dukshëm të syve në 60 sekonda të sheshta!

Formuluar me përbërës me origjinë 94% natyrale , duke përfshirë Lift-Smoothing Duo ekskluzive të Clarins me ekstrakt organik Harungana – po aq efektiv sa retinoli, dhe i butë për lëkurën – dhe dyllin Cassie Flower, kjo formulë inovative kundër plakjes ofron një efekt të menjëhershëm, të dukshëm ngritës dhe zbutës të rrudhave me rezultate që përmirësohen me përdorimin e përditshëm.

 

  • Lloji i lëkurës: Kombinuar, e thatë, normale, e yndyrshme
  • Tekstura: Balsam
  • Përdorimi: Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përfitimet

  • Ofron një ngritje të dukshme të syve në 60 sekonda të sheshtë
  • Zbut dukshëm linjat e holla dhe rrudhat
  • Minimizon shfaqjen e rrathëve të zinj dhe fryrjet e vazhdueshme
  • E lë zonën e syve të duket e rimbushur, e çlodhur, më e ndritshme dhe e freskët
  • Përmirëson qerpikët dhe vetulla.

Produkte të ngjashme