Clarins creme jeunesse des pieds

20.00

Krem i pasur dhe hidratues i këmbëve që ushqen dhe zbut lëkurën e ashpër dhe të thatë të këmbëve.E formuluar me ekstrakte bimore natyrale: vaj qetësues i arrave shqeme dhe gjalpë shea, kjo formulë jo e yndyrshme e lë lëkurën të hidratuar, të butë dhe të lëmuar.

  • Lloji i lëkurës: Normale, e yndyrshme, e kombinuar, e thatë
  • Tekstura: Krem
  • Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përfitimet

  • Ushqen dhe zbut lëkurën e ashpër dhe të thatë
  • Kushton thonjtë dhe kutikulat
  • Ndihmon në lehtësimin e tensionit dhe lodhjes
  • Cilësi e mëndafshtë, jo e yndyrshme

Produkte të ngjashme