Clarins SOS hydra masque fraicheur

35.00

Fiksimi 10-minutësh i lagështisë për lëkurën e shurdhër, të shtrënguar dhe të etur—kjo maskë hidratuese e fytyrës përmban ekstrakt organik të gjetheve organike super-shuarëse për të zbutur dukshëm linjat e imëta, për të qetësuar irritimet dhe për të ringjallur shkëlqimin. Acidi hialuronik bllokon lagështinë në lëkurë për orë të tëra hidratimi të vazhdueshëm

  • Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
  • Përdorimi: Përdoreni 1-2 herë në javë, sipas nevojës.

 

Përfitimet

  • Zbut dukshëm linjat e holla
  • Hidraton dhe shëndoshet
  • Qetëson irritimet
  • Rigjallëron shkëlqimin
  • Kompleksi kundër ndotjes me bazë bimore të Clarins ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm

Produkte të ngjashme