Clarins sos comfort

35.00

Rivendosja e bukurisë 10-minutëshe për lëkurën e ashpër, të shurdhër, të shkrifët dhe të thatë—kjo maskë ushqyese për fytyrën është pasuruar me Gjalpin e Mangos së Egër qetësues për të zbutur, rehatuar dhe rinovuar shkëlqimin. Vaji i mangos ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dehidratimi dhe rikthimin e elasticitetit. Formula kremoze jep momente relaksi të pastër për lëkurën dhe shqisat.

  • Lloji i lëkurës: E thatë
  • Përdorimi: Përdoreni 1-2 herë në javë, sipas nevojës.

 

Përfitimet

  • Zbut dhe zbut
  • Ushqen dhe rehaton
  • Rigjallëron shkëlqimin
  • Qetëson lëkurën dhe shqisat
  • Kompleksi kundër ndotjes me bazë bimore të Clarins ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm

Produkte të ngjashme