Clarins reboost – Dry and sensitive skin

24.50

Filloni ditën e duhur me hidratuesin mattifying RE-BOOST My Clarins.Një koktej shumëfunksional frutash dhe bimësh për lëkurë sublime (dhe i thoni lamtumirë shkëlqimit)! Një lëng frutash në mëngjes që redukton papërsosmëritë, hidraton dhe rigjallëron në një krem matifikimi me shumë veprime, perfekt për lëkurën e kombinuar në atë të yndyrshme.

Zbuloni recetën unike për efektivitetin e këtij kremi mattifikues 100% të shëndetshëm:

  •   Uji ORGANIK i kokosit dhe një ekstrakt ribalancues i trëndafilit alpin për shkëlqimin e lëkurës së shëndetshme
  •   Një ekstrakt i goji berry, përforcues i energjisë
  •   Një ekstrakt fiku me fuqi super hidratuese
  •   Ekstrakte livadhesh dhe arbutus për kontroll të plotë mbi papërsosmëritë, shkëlqimin dhe poret
  •   Një ekstrakt i farës së acerolës dhe acide të pulpës së tamarindit, përforcues shkëlqimi
  •   Një kompleks bimësh super mbrojtës kundër ndotjes Ky është sekreti My Clarins!

 

Ne sigurojmë lëkurë perfekte gjatë gjithë ditës me këtë ritual të ri të përbërë nga 88% përbërës me origjinë natyrale. Aleat i përditshëm, ky krem matifikimi me shumë veprim ofron një lëkurë të bukur dhe të lëmuar (larg poreve të dukshme, papërsosmërive dhe shkëlqimit).

 

Përfitimet:

  •  Lëkurë e hidratuar dhe mat për 24 orë
  •  Teksturë e rafinuar e lëkurës
  •  Reduktim i dukshëm i papërsosmërive
  •  Redukton pamjen e poreve

Produkte të ngjashme