Clarins Multi Active Jour

68.30

Hidratuesi që krijon shkëlqim lufton linjat e holla dhe efektet e stresit të ditës në mënyrë që lëkura të shkëlqejë.I mbushur me ekstrakt teasel të kapsuluar për të ofruar një veprim rigjallërues të synuar aty ku lëkura juaj ka më shumë nevojë për të. Ekstrakti i Myrothamnus që lufton linjat zbut dukshëm, tonifikon dhe heq stresin. Formuluar me Kompleksin Anti-Ndotje të Clarins për të ndihmuar në luftimin e efekteve të ndotjes dhe radikalëve të lirë.

  • Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
  • Tekstura: Krem
  • Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastër çdo mëngjes.

 

Përfitimet

  • Minimizon dukshëm linjat e imta
  • Nxit shkëlqimin
  • Hidraton, zbut dhe tonifikon
  • Kompleksi kundër ndotjes me bazë bimore të Clarins ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm

Produkte të ngjashme