Clarins creme jeunesse des mains

24.00

Krem i lehtë, hidratues për duar që ushqen, zbut dhe qetëson.E formuluar me ekstrakte bimore natyrale të gjalpit Shea, vaj susami dhe mirrë forcuese, kjo formulë hidratuese kushtëzon dhe rehaton lëkurën e ashpër dhe të thatë në duar, kutikulat dhe rreth thonjve.

  • Skin type: All skin types
  • Texture: Cream
  • Use: Use morning, evening, or any time throughout the day.

 

Përfitimet

  • Zbut dhe ushqen lëkurën e ashpër dhe të thatë
  • Mbron lëkurën nga agresorët mjedisorë: i ftohti, nxehtësia, uji i fortë
  • Kushton kutikulat dhe rreth thonjve
  • Formula jo e yndyrshme shkrihet në lëkurë

Produkte të ngjashme