Clarins baume corps super dyratant

41.30

Një locion trupi hidratues, i formuluar me 88% përbërës natyralë—përfshirë Gjalpin Shea ultra-ushqyes, ujin organik të mjedrës qetësuese, acidet e pulpës së Tamarind që eksfoliron butësisht dhe sheqernat organike të tërshërës në mënyrë të dukshme forcuese që zbut dhe hidraton intensivisht edhe lëkurën shumë të thatë për një kohë të gjatë.

  • Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
  • Tekstura: Krem i pasur
  • Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përfitimet

  • Ushqen, zbut dhe zbut
  • E lë lëkurën të shtrënguar dhe të thatë të ndjehet elastike, komode dhe e qetë
  • Promovon hidratimin optimal për rehati afatgjatë
  • Mbron lëkurën nga efektet dehidratuese të diellit, të ftohtit, ngrohjes dhe ajrit të kondicionuar
  • Tekstura jo e yndyrshme shkrihet në lëkurë

Produkte të ngjashme