Clarind Hydra Essentiel-normal to dry

41.30

Hidratues ushqyes natën kundër plakjes për lëkurë normale në të thatë zbut lëkurën ndërsa flini.Ekstrakti i teasel-it me kapsulë ofron një veprim të synuar rigjallëues dhe luftues aty ku lëkura juaj ka më shumë nevojë për të. Ekstrakti i zambakut të xhenxhefilit – ndihmon në trajtimin e shenjave të netëve të vona dhe gjumit të ndërprerë, duke zbutur dukshëm linjat e imëta duke e lënë lëkurën të hidratuar, të ushqyer dhe të rehatuar. Formuluar me Kompleksin Anti-Ndotje të Clarins për të ndihmuar në luftimin e efekteve të ndotjes dhe radikalëve të lirë.

  • Lloji i lëkurës: E thatë
  • Tekstura: Krem

 

Përfitimet

  • Synon linjat e imëta
  • Rigjallëron, ushqen dhe tonifikon
  • Hidraton dhe zbut
  • Kompleksi kundër ndotjes me bazë bimore të Clarins ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm

Produkte të ngjashme