Destinacioni
I juaj I bukurisë!

E krijuar enkas për ju që të dukeni dhe të ndihemi ashtu siç ju e meritoni.

Reth nesh!

Ne jemi një qendër bukurie dhe spa, e dedikuar për të ofruar shërbime të jashtëzakonshme dhe një mjedis relaksues për të ju ndihmuar të dukeni dhe të ndihemi më mire. Ekipi ynë i ekspertëve ofron një sërë trajtimesh, nga trajtimet e fytyrës deri te masazhet, për të ju relaksuar dhe për të ju ndihmuar të largoheni nga stresi I përditshëm. Ejani dhe na vizitoni për një përvojë të paharrueshme që do të ju bëjë të ndiheni të freskët.

SPA RELAX

Një kombinim I atëmosferës komode dhe cilësisë së shërbimit.Ne përdorim teksnika të avancuara për t’u dhënë klientëve tanë kënaqësinë maksimale.Tek ne do të merrni vëmendjen e plotë të specialistëve që do të kryejnë procdeurat në nivelin më t ë lartë.

Ekip
profesional

Çmime të
përballueshme

Bukuri
dhe rehati

Shërbime të
ndryshme

Shërbime të
ndryshme

Zbritje dhe
promocione

Lokacion i
përshtatshëm

TRETMANET

Tretmanet e trupit

Kënaquni me një përvojë përkëdhelëse që do
t’ju lërë të ndiheni të freskët dhe të përtërirë.
Trajtimet tona të trupit janë krijuar për të
ushqyer dhe rigjallëruar lëkurën tuaj,për të
përmirësuar qarkullimin e gjakut.

Tretmanet e fytyrës

Tretmanet e fytyrës stimulojnë qarkullimin,
procesin e rigjenerimit dhe prodhimin e
kolagjenit, përshpejtojnë metabolizmin e
lëkurës dhe përmirësojnë furnizimin
e oksigjenit në qeliza.

Manikyr & Pedikyr

Trajtojeni veten me një përvojë luksoze
manikyr dhe pedikyr që do t’i lërë duart
dhe këmbët tuaja të duken dhe të ndjehen
më së miri. Shërbimet tona për manikyr
dhe pedikyr janë krijuar për të përkëdhelur
dhe rinovuar, duke ju ofruar relaksimin
dhe rregullimin e duhur.Ne ofrojmë një
gamë ngjyrash dhe përfundimesh për të
zgjedhur, në mënyrë që të gjeni nuancën
perfekte që i përshtatet stilit tuaj.

Waxing

Përjetoni lëkurën e lëmuar dhe të mëndafshtë që keni dëshiruar gjithmonë me shërbimet tona profesionale të depilimit.
Specialistët tonë të depilimit janë shumë të trajnuar dhe me përvojë, duke siguruar heqje të shpejtë dhe efektive të qimeve për një sërë zonash.Nepërdorim vetëm produktet e dyllit të cilësisë më të lartë, higjienike për të siguruar një përvojë të rehatshme dhe të sigurt. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një dyll të thjeshtë për vetullat ose një dyllë për të gjithë trupin , ekipi ynë i ekspertëve do t’ju ofrojë kujdesin më të lartë.

PRODUKTET

Everlasting

43.30

Multi active jour day, normal to combination skin

68.30

Multi active jour day, all skin types

68.30

Everlasting Youth Fluid

43.30

Clarins Extra firming jour for all skin (Day)

84.10

Clarins Extra firming jour for all skin (Night)

84.10

TESTIMONIAL

Ne kujdesemi për bukurinë tuaj!

REZERVO TANI

Orari i punës

10:00 - 19:00